Bestuur

 

Het bestuur van LRV Wetterwille
foto-8 2
ernst
Ernst Janssen
Voorzitter
voorzitter@lrvwetterwille.nl
willemien
Willemien Eling
Secretaris
secretariaat@lrvwetterwille.nl
richard
Richard de Casseres
Penningmeester
penningmeester@lrvwetterwille.nl
foto-7 2
Guido Jacobs
Commissaris Accomodatie & Materiaal
materiaal@lrvwetterwille.nl
foto-6 2
Susan van der Laan
Commissaris Opleiding
opleiding@lrvwetterwille.nl
VACATURES
Commissaris Ledenwerving en binding
ledenwerving@lrvwetterwille.nl
Commissaris Roeien
roeien@lrvwetterwille.nl

LRV WETTERWILLE

Avondsterweg 13

8938 AK Leeuwarden

MAIL ONS

Voor algemene informatie: secretariaat@lrvwetterwille.nl

Voor content voor de website: webredactie@lrvwetterwille.nl